Program Seçenekleri

Kuruma Özel Kapalı Grup Eğitimi
 
Bu program kurumun binasında(in-house) veya okul binasında, firma personeline özel gruplardan oluşur. Öncelikle kurumun ihtiyaç analizi (needs analysis) ve bu ihtiyacın ne kadar sürede karşılanabileceği tespit edilir. Akabinde eğitim müdürlerimiz tarafından özel olarak hazırlanmış yazılı ve sözlü sınavla kişilerin düzeyi tespit edilerek gruplar oluşturulur. Kursun süresi, günleri ve saatleri kurum yetkilileri ile birlikte belirlenir.Her ay düzenli olarak kursiyerlerin devam – devamsızlık, ders içi performansı ve yazılı-sözlü sınav sonuçlarını içeren “ Kursiyer Gelişim Raporu “ sunulur.
 
Şubede Açık Gruplarda Eğitim
 
Kurum çalışanları isterlerse okullarımızda,mevcut devam eden veya yeni açılacak uygun saatlerdeki açık gruplarda ders izleyebilirler.
 
Özel Ders(One to One)
 
Oxford House College Executive Centre, zamanı dar ve kısa zamanda hızlı bir şekilde İngilizcesini geliştirmek isteyenler için özel bire-bir dersler düzenlemektedir. Kişinin ihtiyaç analizi ve ilgi alanına göre bir program yapılır ve birlikte verimli çalışabileceği bir öğretmen verilir. Özel dersler okulumuzda veya kişinin kurumunda düzenlenebilir. 
 
Kurumsal Eğitim Danışmanı Hizmeti
 
Oxford House College’de kuruma özel , eğitim süresinde öğrencilerle ilgilenen bir eğitim danışmanı bulunur. Kursiyerlerin eğitimleri boyunca rehberlik amacıyla başvurabileceği eğitim danışmanı, aynı zamanda personelinizin gelişimini yakından izleyebilmeniz için sizinle düzenli değerlendirme toplantıları yapar, detaylı bilgi paylaşır ve gerektiğinde önerilerde bulunur
 
Seviye Tespiti ve Sınav Danışmanlığı
 
Oxford House College, kurumlara yabancı dil eğitimi vermenin yanı sıra, işe alımlarda ya da mevcut kurum personeline yönelik düzey belirleme sınavları hazırlama ve uygulama konusunda da hizmet vermektedir.
 
Raporlama
 
Oxford House College’de kurumlara verilen program dahilindeki her öğrenci için katıldığı program fark etmeksizin bir gelişim raporu hazırlanır. Böylece çalışanların devamlılığından, gösterdikleri çabayla birlikte yeterlilik seviyelerinden ve yapılan testlerin sonuçlarından haberdar olunur.
 
Sertifikalar
 
Oxford House College’in İngilizce eğitim programlarımızın sonunda, öğrencilerimiz sınava alınırlar. Sınavda başarı gösteren öğrencilerimize seviyelerini belirten ve eğitim müdürlerimizin onayından geçen OXFORD HOUSE COLLEGE sertifikası verilir.

Bilgi Almak İçin Formu Doldurunuz


İletişim Formu